“O vëlla..” Luiz Ejlli telefonon gazetarin për t’i qarë hallet, por ai e lë pa fjalë, ja si ia pret: Ke noi hall apo..

by admin

Këngëtari Luiz Ejlli ishte një ndër telefonuesit në emisionin e mëngjesit, ‘’Ora Juaj’’ në Ora News por mesa duket gazetari nuk e ka kuptuar fare nje gje te tille madje nuk eshte treguar aspak mikeprites ndaj kengetarit duke e lene ate dhe degjuesit pa fjale

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy