Plas sherri mes shqiptarëve në Itali, plagosen 3 prej tyre

by admin

Një sherr mes disa të rinjve ndodhur në Milano ku kanë mbetur të plagosur tre shqiptarë. Sipas mediave italiane, një i mitur ka mbetur i plagosur dhe dy të rinj të tjerë janë në gjendje shumë të rëndë. Pas konfliktit verbal, sherri degjeneroi në përdorimin e thikave.

Fillimisht personat u përleshën me grushte dhe shkelma, por më pas dhuna degjeneroi në përdorimin e thikave, ku për pasojë tre shqiptarët u plagosën. Autorët, të cilët janë anëtarë të bandës afrikano-veriore janë arratisur, ndërsa policia po punon për kapjen e tyre. Por deri më tani, identiteti i asnjë prej tyre nuk dihet.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy