Rikthehen reshjet e shiut, ja dita kur pritet përmiresimi i Motit sipas sinoptikanes

by admin

Sinoptikanët parashikojnë se mesditën e kësaj të hëne do të nisin reshjet e shiut dhe pritet të jenë prezentë deri në mesin e kësaj jave. Madje meteorologët parashikojnë edhe ulje të temperaturave.

Prej ditës së enjte ndryshojnë kushtet e motit dhe pritet të ketë edhe rritje të temperaturave.

Sipas parashikimeve të sinoptikanëve, fundjava e cila përkon edhe më fundin e muajit Prill do të jetë e ngrohtë dhe me temperatura tipike të Pranverës.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy