Rritet Dollari, bie Euro, ja cfare ndodhi sot me Kursin e Kembimit

by admin

Në tregun vendas te këmbimit valutor diten e sotme një dollar amerikan blihet me 94.5 lekë dhe shitet me 95.5 lekë.

Monedha evropiane sot blihet me 103.2 lekë dhe do shitet me 103.8 lekë, ndërsa franga zvicerane blihet me 106.3 lekë dhe shitet me 107.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 117.8 lekë dhe do shitet me 119.2 lekë.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy