Tetori nis i ngrohte/ Rikthehen temperaturat e larta, sinoptikani zbulon parashikimin e Motit ditet ne vijim..

by admin

Ditët e fundit të Shtatorit do të jenë ngrohta dhe pa reshje. Sipas parashikimeve të sinoptikanëve fundjavë do të jetë e përshtatshme për ata që duan të shijojë bregdetin edhe tani në vjeshtë.

Sipas sinoptikanëve, jo vetëm mesdita, por edhe mëngjeset do jenë më të ngrohta. Edhe muaji Tetor do nisë ngrohtë, madje sipas sinoptikanëve temperaturat maksimale do jenë rreth 5 gradë mbi vlerat tipike të këtij muaj.Temperaturat e larta kanë bërë që jo vetëm qytetarët vendas, por në bregdet të ketë edhe shumë pushues që shijojnë plazhin.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy