Tragjike në Korçë/ I riu shkon për festa me shokët, i jep fund jetes duke u hedhur nga pallati

by admin

Ngjarje tragjike në Korçë.

Një 18 vjeçar nga Durrësi i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 9 i pallatit në zonën e terminalit. Sipas informacioneve, bëhet me dije se 18 vjeçari kishte ardhur për festa me disa shokë të tjerë dhe kanë marrë me qira një nga hyrjet e pallatit.

Pas festimeve të mbrëmjes së djeshme, dhe dyshohet nën efektin e alkoolit, 18 vjeçari është hedhur nga dritarja dhe ka ndërruar jetë në vend. Policia dhe grupi hetimor shkuan në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy