Video e turpshme, Megi Pojani tallet mbi varrin e të afërmes

by admin

Një video e turpshme po qarkullon në rrjetet sociale, ku motrat Pojani shihen teksa tallen mbi varrin e familjares së saj.

Ka qenë Marisa Pojani që pak ditë më parë ka publikuar në rrjetet sociale, një video ku shihet e motra e saj, Megi duke u tallur mbi varrezën e familjares së saj, ku shfaqet duke qeshur dhe duke dredhur të pasmet.

“Ka vdekur në ’98. Nuk i them fal, ajo as nuk e di se çfarë po bëj. Ajo nuk e di as që Instagrami ekziston, as që këtë gjë do ta shohë e gjithë bota, sepse stërmbesa e saj është është e famshme. Më shiko. Shiko këtë fytyrë, që vlen para”, thotë ajo teksa i drejtohet varrit.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy